Młodzik Młodszy

Młodzik Młodszy rozegrał dzisiaj trójmecz z SIARKĄ TARNOBRZEG I JUVENTĄ STARACHOWICE. Rywale z górnej półki, świetnie zorganizowane zespoły, grające świetną piłkę. Pierwsze dwa mecze to zdecydowana przewaga rywali. Przegrywamy zgodnie po 0:3. Rewanże gramy o wiele lepiej i co najważniejsze odważniej. W meczu z Juwentą prowadzimy przez dłuższy czas, niestety popełniamy dzisiaj dużo błędów i w końcówce tracimy trzy bramki. Rewanż z Siarką to remis 2:2. W tym meczu prowadziliśmy już 2:0 ,grając dobrze. Niestety końcówka meczu należała do Siarki .
Bardzo pożyteczne sparingi, niezła gra i najważniejsze że chłopcy bardzo dobrze wytrzymali sto minut gry. Niestety ostatnie dwa mecze graliśmy praktycznie bez zmian bo przytrafiły się drobne urazy a część chłopców była nieobecna z powodu choroby.
TEAM✅JUVENTA 0:3
TEAM✅SIARKA 0:3
TEAM✅JUVENTA 1:3
Filip Chłopek⚽️
TEAM✅SIARKA 2:2
Filip Chłopek⚽️⚽️
Skład TEAMU
Piekara, Sędłak, Nicpoń, Krystek, Chłopek, Gawryś, Rusin, Kujawski ,Chmiel, Smoleń, Zherebetskyi, Ielo
Trener Paweł Sędłak
Dziękujemy Siarce Tarnobrzeg za zaproszenie. Było super.